Snyftare

Bu-huuuuu, A är på tj-resa idag och jag är ensam hemma… bara filmen ”Pretty Women” på kina-TV just nu att snyfta till…

Sorgligt för honom alltså, jag fick besök av EvLa:s kurir HaLa idag, så jag får ta mig an den här uppgiften heeelt själv!
Dumle

Etiketter:, ,

Profilbild för Okänd

Om carlssonkarlsson

Västerbottning på västkusten.

4 svar till “Snyftare”

  1. Profilbild för birgitta rydén
    birgitta rydén säger :

    Jag vet några som äter mer svenskt godis än vad jag gör!!!!!!!

  2. Profilbild för Eva
    Eva säger :

    Tajming tror jag det kallas. Nu slipper ni kivas om vem som ska läsa först. 🙂

    • Profilbild för carlssonkarlsson
      carlssonkarlsson säger :

      Hehe. Och rligt talat hade jag en 5:2-lgkaloridag igr, s jag har inte ens ppnat och sniffat p innehllet, och ikvll har jag kanske middagsdate med lite tur, och sen… kommer A hem och hinner f smaka!

      Den 19 februari 2014 04:39 skrev carlssonkarlsson :

      >

    • Profilbild för carlssonkarlsson
      carlssonkarlsson säger :

      Jahuja, tnk att det kanske r s! S knppt! Vi fr frsvara oss med att det r lite trsttande mot hemlngtan, du r ju p rtt plats!

      Den 19 februari 2014 06:42 skrev AndersMonica Carlsson :

      > Hehe. Och rligt talat hade jag en 5:2-lgkaloridag igr, s jag har inte > ens ppnat och sniffat p innehllet, och ikvll har jag kanske middagsdate > med lite tur, och sen… kommer A hem och hinner f smaka! > > > Den 19 februari 2014 04:39 skrev carlssonkarlsson comment-reply@wordpress.com>: > >

Lämna en kommentar